Topánky Lowa Zephyr GTX Lo TF - coyote

Topánky Lowa Zephyr GTX Lo TF - coyote
  • Značka: Lowa
  • Kód tovaru: 29941
  • Dostupnosť: 10 - 14 dní od vytvorenia objednávky
  • Cena:
    159,92 €
    (133,27 € bez DPH 20%)
    Pri platbe vopred budete mať poštovné zdarma, pri platbe na dobierku len za 3,99 €.K tomuto tovaru získate darček podľa výberu zadarmo.

Darček zadarmo! K tomuto tovaru si budete môcť v nákupnom košíku vybrať darček zadarmo (zoznam možných darčekov - reflexná páska, rúško, balenie náplastí...).

Výmena veľkosti zadarmo do 14 dní od doručenia. Viac...

Military prevedenia tejto obuvi napovedá tomu, že sa jedná o vojenské topánky, ktoré sú vhodné pre aktívny pohyb a do rôzne členitého terénu. Goretex podrážka samozrejme u tejto obuvi nechýba a tak model Zephyr GTX LO TF môže ponúknuť nielen ľahkosť a stabilitu, ale predovšetkým aj príjemný pocit pri ich nosení.

Konštrukcia tejto obuvi je realizovaná s ohľadom na aktívny pohyb v ľahkom teréne a tak je táto vstrekovaná obuv s Monowrap podošvou, ideálnym výrobkom pre všetkých, ktorí milujú airsoft alebo napríklad len veľmi aktívny pohyb v teréne.

Zvršok obuvi je vyrobený z, hydrofóbneho semišu s hrúbkou 1,6 mm. Spoločne v kombinácii s Cordurou ponúka zvršok týchto topánok vysokú kvalitu. Šnurovanie pri modeli Zephyr GTX LO TF je textilné a uzavreté.

Milo vás určite prekvapí aj rozumná hmotnosť a to niečo málo cez 1 000 gramov v celkovom jednom páre tejto obuvi.

Materiál:

• vrchná: hydrofobizovaná štiepenka (split kože) o sile 1,3 mm až 1,6 mm, Cordura

• podšívka: Gore-Tex - vode odolná podšívka Extended Comfort Footwear so zvýšenou priedušnosťou

• podrážka: guma, vstrekovaná, vrstvená, Lowa Cross, medzipodrážka so spevňujúcim stabilizačným rámčekom Monowrap as mäkkým nylonovým stabilizátorom (¾ dĺžky) slúžiacim ako opora a stabilizácia pre kĺby pri aktívnom pohybe

• šnurovanie: uzavreté háčiky (obuv vhodná aj pre zoskoky padákom)

Parametre
Výška (cm)13

Nižšie nájdete zoznam všetkých dokumentov, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe.

Nový dotaz