Topánky Lowa Zephyr GTX Lo TF - coyote

Topánky Lowa Zephyr GTX Lo TF - coyote
  • Značka: Lowa
  • Kód tovaru: 29941

  • Tento tovar je vypredaný a nemáme ho už skladom. S najväčšou pravdepodobnosťou ho už nemožno u výrobcu objednať. Pre overenie aktuálnej dostupnosti nás môžete kontaktovať na email info@netnakup.sk. Telefonicky nie je možné dostupnosť zistiť.

    Môžeme vás informovať, akonáhle bude produkt opäť dostupný. Stačí nižšie napísať váš email.

Výmena veľkosti zadarmo do 14 dní od doručenia. Viac...

Military prevedenia tejto obuvi napovedá tomu, že sa jedná o vojenské topánky, ktoré sú vhodné pre aktívny pohyb a do rôzne členitého terénu. Goretex podrážka samozrejme u tejto obuvi nechýba a tak model Zephyr GTX LO TF môže ponúknuť nielen ľahkosť a stabilitu, ale predovšetkým aj príjemný pocit pri ich nosení.

Konštrukcia tejto obuvi je realizovaná s ohľadom na aktívny pohyb v ľahkom teréne a tak je táto vstrekovaná obuv s Monowrap podošvou, ideálnym výrobkom pre všetkých, ktorí milujú airsoft alebo napríklad len veľmi aktívny pohyb v teréne.

Zvršok obuvi je vyrobený z, hydrofóbneho semišu s hrúbkou 1,6 mm. Spoločne v kombinácii s Cordurou ponúka zvršok týchto topánok vysokú kvalitu. Šnurovanie pri modeli Zephyr GTX LO TF je textilné a uzavreté.

Milo vás určite prekvapí aj rozumná hmotnosť a to niečo málo cez 1 000 gramov v celkovom jednom páre tejto obuvi.

Materiál:

• vrchná: hydrofobizovaná štiepenka (split kože) o sile 1,3 mm až 1,6 mm, Cordura

• podšívka: Gore-Tex - vode odolná podšívka Extended Comfort Footwear so zvýšenou priedušnosťou

• podrážka: guma, vstrekovaná, vrstvená, Lowa Cross, medzipodrážka so spevňujúcim stabilizačným rámčekom Monowrap as mäkkým nylonovým stabilizátorom (¾ dĺžky) slúžiacim ako opora a stabilizácia pre kĺby pri aktívnom pohybe

• šnurovanie: uzavreté háčiky (obuv vhodná aj pre zoskoky padákom)

Parametre
Cordura polyamid✓ Áno
Výška (cm)13

Nižšie nájdete zoznam všetkých dokumentov, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe.

Nový dotaz