Taška cez rameno MFH Deluxe - čierna

Taška cez rameno MFH Deluxe - čierna
 • Značka: MFH
 • Kód tovaru: 30699A
 • Dostupnosť: 10 - 14 dní od vytvorenia objednávky
 • Cena:
  31,47 € 29,59 € (6% zľava)
  zľava platí ešte
  (24,66 € bez DPH 20%)
  K tomuto tovaru získate darček podľa výberu zadarmo.

Taktická taška cez rameno z pevného na odolného materiálu, s MOLLE väzbou, množstvom vreciek as velcro panelmi.

Má celkom 7 vreciek na zips. Vo vnútri hlavného vrecka - ploché vrecko so zaisťujúcim elastickým popruhom na suchý zips, druhá plochá vrecko, 2 menšie sieťované vrecká. Vnútorná časť veka - sieťované vrecko na zips, elastické oká pre prichytenie napr. Svetlá. Vrecko na vonkajšej časti veka - vnútri menšie ploché vrecko s 3 širokými elastickými okami, pogumovaná. Predné väčšie vrecko - vnútri ploché vrecko, na nej ďalšie dve ploché vrecká s popruhom na suchý zips, klopa na suchý zips zaisťujúce oddelenie priestoru od spodnej vrecka. Spodné vrecko - cez klopu priechod do prednej väčšie vrecká. Predné ploché vrecko. Plochá pogumovaná vrecko (umiestnená za hlavnú kapsu) s velcro panelom o rozmeroch cca 17 x 4,5 cm. Zadné plochá vrecko s velcro panelom o rozmeroch cca 17 x 4,5 cm a zapnutím na suchý zips a cvok, na zapínacím popruhu plastové oko. Na veku hlavné vrecká dva velcro panelmi o rozmeroch cca 10,5 x 4,5 cm a krížom prevlečený elastický špagát.

Na prednom vrecku velcro panelmi o rozmeroch cca 17 x 4,5 cm a cca 4,5 x 2 cm. Na prednej spodnej vrecku MOLLE popruh. Na bokoch, dne a ramennom popruhu MOLLE popruhy.

Nastaviteľný polstrovaný ramenný popruh. Polstrovanie na miestach kontaktu tašky s telom.

Rozměry: hlavné vrecko 25 x 18 x 10 cm, veko hlavné vrecká 16 x 15 x 5 cm, predné väčšie vrecko 17 x 15 x 4 cm, spodné vrecko 16 x 3,5 x 2 cm

Parametre
Objem (l)6
Materiál100% polyester

Nižšie nájdete zoznam všetkých dokumentov, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe.

Nový dotaz