Svietidlo taktické ESP Barracuda 5-R 1 režim svitu Adapt - čierna

Svietidlo taktické ESP Barracuda 5-R 1 režim svitu Adapt - čierna
  • Značka: ESP
  • Kód tovaru: BARRACUDA-5-R
  • Dostupnosť: 1 ks skladom
  • Cena:
    45,32 €
    (37,77 € bez DPH 20%)
    K tomuto tovaru získate darček podľa výberu zadarmo.

Darček zadarmo! K tomuto tovaru si budete môcť v nákupnom košíku vybrať darček zadarmo (zoznam možných darčekov - reflexná páska, rúško, balenie náplastí...).

Kvalitné taktické svietidlo značky ESP. Svietidlo je určené pre policajné zložky, takže si môžete byť istí, že sa jedná o odolný produkt.

Robustné telo je vyrobené z vysoko odolného duralu a vydrží aj hrubšie zaobchádzanie, vrátane ponorenia do plytkej vody. Výrazné ryhovanie na hlavici zabraňuje kotúľanie svietidla na kĺzavom povrchu, zatiaľ čo protišmyková textúra a ergonomický tvar zaisťuje maximálne pevný úchop.

Výkon 380 lúmenov zaisťuje čip CREE XP-G, ktorý je riadený elektronikou. Nerozbitné predné sklíčko je vyrobené z polykarbonátu.

Svietidlo má oproti BARRACUDA5-3R 1 režim svitu.

Napájanie svietidla zaisťuje akumulátor typu 18650, ktorý je možné nabiť v kompaktnom nabíjacom adaptéri (micro usb). Na nabíjanie môžete použiť bežnú nabíjačku na smartfón s micro USB konektorom. Alternatívne je možné použiť dve nenabíjacie batérie typu CR 123A v kombinácii s vymedzovacou vložkou.

Rozmery:

priemer hlavy: 34 mm

priemer rukoväte: 25 mm

Parametre
Svietivosť (lm)380
Dĺžka (cm)13,6
Typ napájaniaakumulátor
Hmotnosť (g)142
Určenie: Pre bezpečnostné zložky (Security)✓ Áno

Nižšie nájdete zoznam všetkých dokumentov, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe.

Nový dotaz