Svietidlo taktické ESP Barracuda 10-37 4 režim svitu Adapt - čierna

Svietidlo taktické ESP Barracuda 10-37 4 režim svitu Adapt - čierna
  • Značka: ESP
  • Kód tovaru: FLT-HEL-10-37-4R-ADAPT
  • Dostupnosť: 3 ks skladom
  • Cena:
    48,42 €
    (40,35 € bez DPH 20%)
    K tomuto tovaru získate darček podľa výberu zadarmo.

Darček zadarmo! K tomuto tovaru si budete môcť v nákupnom košíku vybrať darček zadarmo (zoznam možných darčekov - reflexná páska, rúško, balenie náplastí...).

Taktické svietidlo s moderným LED čipom Cree XM-L2 s výkonom 10 W poskytuje svietivosť až 760 lm. Toto svietidlo v porovnaní s modelom HELIOS 10-34 ponúka užší lúč svetla, ktorý osvieti objekt na dlhšiu vzdialenosť.

Svietidlo je vodotesné (môžete ho ponoriť do plytkej vody) a vďaka svojej konštrukcii znesie aj hrubšie zaobchádzanie. Svietidlo je vyrobené z vysoko odolného duralu. Nerozbitné predné sklíčko je z polykarbonátu. Gumový krúžok s výstupkami na hlavici zabraňuje nechcenému kotúľanie svietidla.

Kovové tlačidlo vypínača je umiestnené v koncovke. Vypínač je taktického typu - neúplné stlačenie tlačidla slúži na rozsvietenie trvajúce len po dobu stlačenia, úplným stlačením sa vypínač prepne do trvalého svitu.

Táto verzia svietidla je vybavená elektronickým modulom, ktorý umožňuje 4 režimy svietenia: 100 % stroboskop 50 % 15 % (úsporný režim). Medzi režimami prepínate krátkym stlačením taktického vypínača, pričom stlačenia musia nasledovať v rýchlom slede za sebou. Pri oneskorení dlhšie ako cca. 2 sekundy (medzi jednotlivými stlačeniami) sa svietidlo vracia do režimu plného svitu

Napájanie svietidla zaisťuje jeden akumulátor typu 18650, ktorý je možné nabiť v kompaktnom nabíjacom adaptéri s konektorom micro USB. Tento adaptér ľahko pripojíte k nabíjačke od bežného smartfónu s micro USB konektorom (nabíjačka nie je súčasťou balenia). Pomocou priloženého kábla je možné batériu nabíjať tiež z PC alebo notebooku. Na napájanie svietidla je možné tiež použiť (napr. ako zálohu) dve nenabíjacie batérie CR 123A v kombinácii s vymedzovacou vložkou (je súčasťou balenia), ktorá vymedzuje menší priemer týchto batérií.

Rozmery:

priemer hlavy: 37 mm

priemer rukoväte: 25 mm

Parametre
Svietivosť (lm)760
Dĺžka (cm)14,1
Typ napájaniaakumulátor
Hmotnosť (g)156
Určenie: Pre bezpečnostné zložky (Security)✓ Áno

Nižšie nájdete zoznam všetkých dokumentov, ktoré vám môžu pomôcť pri rozhodovaní o kúpe.

Nový dotaz